Mesesétány átadó, Mosolyra Hangolók Kerekerdőben

Mai baba-mama klubunk összejövetele kicsit rendhagyóra kerekedett, hiszen találkozónkkal egy időben került átadásra könyvtárunkban a Halasi mesesétány, illetve a meseút 7 csodaszép, halasi alkotók által festett meseházikója. A rendezvényt a Mosolyra Hangolók zenekar színesítette, így a meghívott óvodás gyerekekkel együtt babáink is részesei lehettek egy igazán jó hangulatú előzetes gyereknapi bulinak.

Reméljük, hogy a Halasi mesesétány, a házikókban található mesék és feladatok nem csak vidám és tartalmas családi, csoportos kikapcsolódást, időtöltést tesznek lehetővé városunk apróságai és nagyjai számára, de lehetőséget teremtenek arra is, hogy jobban megismerhessék önmagukat és egymást is.

Babáink egy szempillantás alatt mesehallgatóból meseolvasóvá cseperednek majd. Örülünk, ha Ti is bebarangoljátok Lepke Lilivel és Lalival együtt a Halasi mesesétányt, és meglátogatjátok városunk nevezetes épített örökségeit!