Bejegyzések társasjáték cimkével
Tibor társasjáték klub péntekenként a könyvtárban
Ismét játszottak a társasjátékok kedvelői a könyvtárban. Előkerült többek között egy Nobel Run, nevű szimulációs játék is. Itt egy kis kutatócsapattal kezdjük a játékot. A kutatási eredményeinket folyamatosan publikálnunk kell ami győzelmi pontokat fog hozni. Ha ezekből sikerül húszat összegyűjteni, már a miénk is a Nobel-díj. Ilyen, és még sok hasonló, jó kis játékot hozott most is, Péli Csaba is a klub vezetője.
Ha van kedvük kipróbálni új társasjátékokat, jöjjenek el péntekenként 14 órától a könyvtár kistermébe! Mindenkit szeretettel várunk. Mert játszani jó. 🙂
Ha péntek, akkor társasjáték a könyvtárban

Február 18-án ismét játszottak a társasjátékok kedvelői a könyvtárban. Ez a délután is vidám hangulatban telt. Sok színes, izgalmas játékkal várta az érdeklődőket a klub vezetője. Szeretettel várunk minden társasjátékozni vágyót péntekenként 14-18 óra között a könyvtárunk kistermében. Mert játszani jó.

Ismét társasjátékklub a könyvtárban
Ha péntek, akkor társasjáték klub a könyvtárban. Február első péntekje is jó hangulatban telt intézményünk kistermében. Vidám társasozók hangjai töltötték be a teret. Péli Csaba, a klub vezetője most is sokféle izgalmas játékkal készült. Próbálják ki Önök is! Mindenkit szeretettel várunk! A társasozás után még egy jó könyvet is tudunk ajánlani. 🙂

















































